Nanobiotic® MED Copper

Oczyszczająca i łagodząca miedź aXonnite® o działaniu przeciwgrzybiczym. Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry i błon śluzowych, łagodzenia podrażnień skóry o podłożu grzybiczym oraz regeneracji skóry ze zmianami grzybiczymi, także okolic intymnych.

Nanobiotic® Copper zawiera cząstki miedzi aXonnite®, które wykazują działanie pielęgnacyjne i antygrzybicze. Wspomagają regenerację skóry i błon śluzowych podczas kuracji przewlekłych grzybic. Dzięki unikalnemu działaniu, Nanobiotic® Copper pomaga uporać się z uciążliwymi dolegliwościami. Profilaktyczne, regularne stosowanie pielęgnuje skórę i chroni ją przed infekcjami. ególnie przydatny w przypadku łagodzenia objawów stanów zapalnych błon śluzowych, minimalizowania skutków podrażnień oraz stanów zapalnych na powierzchni skóry.

Jak stosować Nanobiotic® Copper: nanosić na skórę minimum 2-3 razy dziennie. W przypadku poważniejszych uszkodzeń skóry nanosić w zależności od potrzeb. Przed użyciem wstrząsnąć.

Produkt zawiera nanocząstki aXonnite® wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Pojemność: 150 ml

Stan magazynowy: 99 szt.
38,00

Ilość sztuk:

Zobacz podobne produkty

Kosmetyk

Ochronna, przeciwgrzybicza miedź aXonnite® z eukaliptusem o wzmocnionym działaniu na zmiany skórne o podłożu grzybiczym.

250 ml
Kosmetyk

Pielęgnujące, ochronne i łagodzące srebro aXonnite®.

250 ml
Kosmetyk

Płyn do profilaktycznej ochrony przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi oraz wspomagania leczenia chorób nosa i zatok oraz do pielęgnacji pozabiegowej. Dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.

40 ml
Kosmetyk

Preparat zabezpieczający i modyfikujący do powierzchni szklanych i ze stali nierdzewnej. Powierzchnie nabierają właściwości samoczyszczących i oczyszczających powietrze

5000 ml

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info