Nanobiotic®

Nanobiotic® MED to innowacyjna marka produktów wspierających leczenie oraz zapewniających profilaktykę zdrowia. Ich głównym składnikiem są cząsteczki aXonnite® MED, które kompleksowo wspierają leczenie różnego rodzaju dolegliwości. Są skuteczne w zwalczaniu infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, zarówno na skórze, jak i w błonach śluzowych np. nosa czy gardła. Wykazują unikalne właściwości antybakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybiczne. 
Produkcja marki Nanobiotic® zgodna z normami dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Nanobiotic
Wybierz kategorię produktów:
Sortuj:
Wyrób medyczny

Mydło w żelu do rąk i ciała ze srebrem aXonnite® o działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym do codziennego mycia i ochrony skóry przed bakteriami.

500 ml
Kosmetyk

Oczyszczająca i łagodząca miedź aXonnite®.

250 ml
Kosmetyk

Pielęgnujące, odbudowujące i oczyszczające złoto aXonnite®.

250 ml
Wyrób medyczny

Wielofunkcyjny krem ze złotem aXonnite® i fomblinem łagodzący podrażnienia i zapewniający regenerację i ochronę antybakteryjną.

50 ml
Kosmetyk

Pielęgnujące, ochronne i łagodzące srebro aXonnite®.

250 ml
Wyrób medyczny

Wspomaga i zwalcza infekcje bakteryjne gardła. Łagodzi podrażnienia, oczyszcza i regeneruje błony śluzowe. Dodatkowo nawilża je, łagodząc kaszel oraz objawy suchości gardła.

40 ml
Wyrób medyczny

Oczyszczający spray do nosa przynoszący natychmiastową ulgę podczas uporczywego kataru.

40 ml
Wyrób medyczny

Płyn do profilaktycznej ochrony przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi oraz wspomagania leczenia chorób nosa i zatok oraz do pielęgnacji pozabiegowej. Dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.

40 ml
Wyrób medyczny

Innowacyjny preparat ze srebrem aXonnite® do szybkiego i skutecznego wspomagania leczenia uszkodzeń skóry.

90 ml
Wyrób medyczny

Żel przynoszący natychmiastową ulgę po ugryzieniach komarów, meszek, os czy pszczół. Zapewnia pielęgnację i ochronę skóry; bez bólu, bez swędzenia, obrzęków i zaczerwienień.

60 ml
OPINIE
13/07/2021

Bardzo dobre jakości, godne polecenia

11/06/2021

Firma jest godna polecenia, rzetelna i ma bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Produkty są najwyższej (...)

Firma jest godna polecenia, rzetelna i ma bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Produkty są najwyższej jakości, moim zdaniem móż stosować zarówno w problemach skóry (wnuczka stosuje na skórę twarzy z doskonałym efektem) a ja wyleczyłam rozległe poparzenia ręki związane z podaniem chemioterapii. Na chwilę obecną nie znam lepszych produktów

13/04/2021

Jesteśmy zachwyceni produktami, w prostocie i naturalności jest siła. Jesteśmy rodziną alergików, szukamy produktów naturalnych (...)

Jesteśmy zachwyceni produktami, w prostocie i naturalności jest siła. Jesteśmy rodziną alergików, szukamy produktów naturalnych o prostym składzie. Cieszymy się, że w gąszczu tak wielu producentów udało nam się Państwa firmę odnaleźć. Realizacja zamówień bardzo szybka, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecamy wszystkim znajomym, którzy są również zadowoleni z produktów.

24/03/2021

Produkty opisałam powyżej - dla mnie najwyższa jakość! Jednego dnia zamawiam, drugiego dostaje produkty - (...)

Produkty opisałam powyżej - dla mnie najwyższa jakość! Jednego dnia zamawiam, drugiego dostaje produkty - podoba mi się dbałość o klienta.

17/03/2021

POLECAM !!!!! :)

14/10/2020

Preparat na gardło jest super.

09/09/2020

Mam nadzieje, że będę zadowolona, potrzebuję trochę czasu

15/07/2020

Do stosowania produktów zachęcił mnie mój tata. Najpierw podchodziłam do nich ostrożnie, a teraz właściwie (...)

Do stosowania produktów zachęcił mnie mój tata. Najpierw podchodziłam do nich ostrożnie, a teraz właściwie jak tylko poczuję że coś mi dolega lub mojemu dziecku to sięgam po serię nanobiotic silver lub gold. Efekty stosowania są widoczne już po kilku dniach. Serdecznie polecam.

03/04/2020

Z wodą z nano srebrem i złotem dopiero zaczynam przygodę ale widzę że działa gdyż (...)

Z wodą z nano srebrem i złotem dopiero zaczynam przygodę ale widzę że działa gdyż miałem problem z grypą i innymi infekcjami związanymi z tą chorobą i po dwóch dniach zauważyłem poprawę. Więc za czołem pić 3 razy najpierw po 5 ml potem 3 razy po 10 ml, teraz piję profilaktycznie 1 raz dziennie po 10 ml. Jestem zadowolony z produktu jak również z firmy od której kupiłem. Bardzo szybka dostawa dzisiaj zamawiam jutro przesyłka jest u mnie. Polecam tą firmę jak również produkt który zakupiłem.Szkoda tylko że nie produkują w większych opakowaniach.

30/03/2020

Wysoka niezmienna jakość

Wszystkie opinie

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info