Srebrna Woda – aXonnite® Silver

Srebro w czystej postaci jest znanym od stuleci kruszcem, z powodzeniem wykorzystywanym jako komponent kosmetyków i leków. Srebro ma między innymi bardzo intensywne działanie antybakteryjne o bardzo intensywnej sile działania i głównie dlatego przedstawiane jest jako naturalny antybiotyk. 

Zewnętrznie aXonnite® Silver najczęściej wykorzystywany jest w produktach zalecanych do przemywania ran, okładów czy wacików nasączonych koloidem w różnego rodzaju schorzeniach skórnych i do leczenia nawet trudno gojących się. Poza tym może być zupełnie bezpiecznie zakraplane do oczu, czy nosa i stosowane do płukania jamy ustnej.

aXonnite® Silver – Srebrna Woda Nano-Tech stosowane zewnętrznie ma potwierdzoną skuteczność w przypadku leczenia:

  • oparzeń
  • trudno gojących się ran, zadrapań i skaleczeń
  • trądziku, wysypki i wyprysków i
  • zmian skórnych, łuszczycy, opryszczki czy ospy wietrznej
  • ukąszenia owadów
  • zapalenia skóry, uszu i oczu, a nawet dróg płciowych

aXonnite ®Silver spectrum działania

Działanie antybakteryjne i antygrzybicze aXonnite® Silver wykorzystywane jest do oczyszczaniu wody pitnej, w saunach i basenach, gdyż w przeciwieństwie do chloru nie drażni oczu. Może być stosowany do dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń, klimatyzacji, mebli i urządzeń.

aXonnite® Silver może być również bezpiecznie stosowane jako komponent w preparatach przeznaczonych dla ochrony i leczenia zwierząt.To także nowoczesny środek do ochrony roślin przed rozwojem pleśni i grzybów, którym możemy bezpiecznie spryskać nasze rośliny zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Pojemność: 250ml

Skład: nanocząstki srebra metalicznego 4 N, woda demineralizowana

Koncentracja: 50 mg/kg (50 ppm)

 

Stan magazynowy: 93 szt.
48,80

Ilość sztuk:

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info