Zastoso-
wanie

profesjonalne sprzątanie

Cząstki aXonnite® microPRO, a zwłaszcza miedź i srebro, czyli aXonnite® Silver i aXonnite® Copper, sprawdzają się jako składniki preparatów czyszczących do domu czy biura, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Zabezpieczają czyszczone powierzchnie zapewniając nie tylko czystość, ale coraz ważniejsze we współczesnym świecie, zaawansowane bezpieczeństwo mikrobowe. Cząstki aXonnite® można stosować również do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni, ścian, podłóg, toalet, klamek i różnego rodzaju urządzeń w kuchni, czyszczenia fug w łazience i zabezpieczenia przed grzybami w zawilgoconych miejscach, do klimatyzacji i nawilżaczy powietrza i t.d.

aXonnite® można stosować w następujący sposób:

  • Do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni, ścian, podłóg, toalet, klamek i różnego rodzaju urządzeń w kuchni: cząsteczki srebra aXonnite® dezynfekują i zabezpieczają powierzchnię przed atakiem bakterii i grzybów.
  • Czyszczenia fug w łazience i zabezpieczenia przed grzybami w zawilgoconych miejscach: cząsteczki miedzi aXonnite® bezpiecznie usuwają grzyby ze ścian, sufitów i trudno dostępnych miejsc.
  • Do klimatyzacji i nawilżaczy powietrza: srebro i miedź aXonnite® eliminują bakterie i grzyby obecne w różnych miejscach.
  • Do lodówek i zamrażarek: Srebro aXonnite® skutecznie likwiduje bakterie i zabezpiecza przed rozwojem nowych bakterii i grzybów. Miedź aXonnite® zabezpiecza jedzenie przed pleśnią i grzybami.
<b>profesjonalne sprzątanie</b>

Badania i certyfikaty

sprawdź »
Narodowy Instytut Leków Warszawa
Narodowy Instytut Leków Warszawa
UW Warszawa
UW Warszawa
SGGW Warszawa
SGGW Warszawa
Wydział Nauk o Zwierzętach i Fizjologii Roślin SGGW
Wydział Nauk o Zwierzętach i Fizjologii Roślin SGGW

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami »

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info